part of siekmann econosto

Wybierz:

pl przedział en
Mowta Mowta Mowta Mowta Mowta

SchuF FETTEROLF

SchuF Fetterolf projektuje i wytwarza zawory przemysłowe do regulacji, odcinania, rozdzielania i próbkowania przepływu gazów, cieczy, zawiesin lub proszków.

Zawory firmy SchuF stanowią idealne rozwiązanie do trudnych i wymagających warunków pracy, które można znaleźć w przemysłach chemicznym, petrochemicznym, rafineryjnym, przeróbki ropy naftowej i gazu, polimerów i morskim.

Program dostaw armatury: 


Obejmują one również specjalne konstrukcje zaprojektowane przy współpracy z klientami i partnerami. Firma jest specjalistą w produkcji zaworów o dużych średnicach, przystosowanych do dużych spadków ciśnień i wysokich temperatur.


Obecnie SchuF oferuje szeroką gamę produktów, których konstrukcja opiera się na rozwoju wcześniejszych opracowań i konstrukcji. Do najciekawszych rozwiązań można zaliczyć pierwszy zawór rozdzielający przepływ oraz wiele wyjątkowych konstrukcji zaworów regulacyjnych takich jak model X-Flash, który przenosi zjawisko odparowania zrzutowego poza korpus zaworu (X w nazwie wskazuje na miejsce występowania zjawiska – eXternal). 


Profil producenta

Program produkcji

Strona główna | O nas | Program sprzedaży | Referencje | Kontakt